OHLASY RODIČŮPODĚKOVÁNÍ STŘEDISKU


Ráda bych touto formou poděkovala Rané péči za pomoc. Jsem vděčná za to, že tyto pracoviště vůbec existují, protože díky ní jsme dokázali zvládnout nelehkou životní situaci a vyrovnání se s tím, že naše dítě má zrakovou vadu.
Dodnes nevíme, kde se stala u syna chyba. Porod byl v pořádku, syna jsme si odnášeli z porodnice jako zdravé miminko a genetická vyšetření také nic nezjistila.
Jako maminka už druhého potomka jsem cítila, že ve vývoji syna není něco v pořádku. Po návštěvě neurologa a magnetické rezonanci, která dopadla dobře, jsme požádali o radu a pomoc Ranou péči.
Spolupráce byla navázána velmi rychle. Poradkyně k nám jezdila jednou za měsíc a už po prvních návštěvách byly vidět drobné pokroky. Pomohla nám vše zvládnout po psychické stránce. Dále nás učili, jak k synovi přistupovat, jak s ním pracovat, půjčovali nám pomůcky na zrakový trénink, hračky na rozvoj motoriky, řešili s námi další vyšetření a s postupným vývojem jsme společně řešili lázeňské pobyty, hypoterapie, rehabilitace, plavecký výcvik, znakovou řeč pro batolata, logopedii, zařazení do dětského kolektivu, výběr  MŠ. Po takhle přínosné návštěvě RP jsem si připadala vždy nabitá energií na zvládnutí dalších dnů.
Uteklo to, už jsou tomu 4 roky. Syn je pohodový a usměvavý klučík, který to sice má a bude mít o něco těžší než zdravé děti, ale on je bojovník, on se s tím vyrovná. A my teď už víme, že to chce jen čas… Popravdě  je mi líto, že naše spolupráce s RP končí.
Děkuji! 

[30.03.2016 | maminka Jitka]

Zpět na seznam

SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY

Sociálně aktivizační služby pro rodiny
s dětmi s poruchou autistického spektra
do 10 let.

 

FINANČNÍ PODPORA

Centrum LIRA získalo finanční podporu z EU na projekt "Zvýšení dostupnosti a zkvalitnění podmínek při poskytování služeb rané péče na území Libereckého a Královéhradeckého kraje".FACEBOOKKONTAKT

Centrum LIRA, z.ú.
Matoušova 406
460 07 Liberec

Mobil: 724 400 832
Telefon: 485 109 564
E-mail: info(zavináč)centrumlira.cz

Facebook: Centrum LIRA, z.ú.

CHCETE NÁS PODPOŘIT?

Číslo účtu: 240844675/0300 (ČSOB)

Pracoviště pro ambulantní programy
v Liberci:

Matoušova 453/21
Liberec, 460 07

Pracoviště pro ambulantní programy
v Hradci Králové:

Třída Edvarda Beneše 1549
Hradec Králové, 500 12

FOTOGALERIE