AKTUALITY


ALL

Vyjádření


Vážení rodiče,

Chceme i v této době zajišťovat služby, podporu a pomoc, kterou pro sebe a své děti potřebujete. Uvědomujeme si ale velkou vážnost epidemické situace, ve které se naše země ocitla. Chceme přispět svým zodpovědným chováním k jejímu zlepšení. Proto omezíme po dobu nouzového stavu, do 31. 3. 2021, některé kontaktní služby. V případě sociálně aktivizačních služeb se omezení týká odložení konání programů pro větší skupiny dětí. V případě obou služeb – rané péče i sociálně aktivizačních programů SAS upřednostňujeme konzultace on-line formou, pokud je toto možné nebo jinou distanční formou. Jednání s novými rodinami – žadateli o službu a ambulantní programy budou pokračovat za zvýšených hygienických opatření dál v prostorách Centra LIRA.

Žádáme všechny naše klienty, se kterými budeme i v této době v osobním kontaktu, aby důsledně dodržovali veškerá nařízení, používali při konzultacích respirátory a minimalizovali kontakty odborného pracovníka s dalšími členy širší rodiny. Při jakémkoliv podezření na riziko nákazy včas informujte svoji poradkyni nebo jiného člena týmu Centra LIRA.

 Poradkyně rané péče a odborné pracovnice SAS s vámi budou v kontaktu, jakékoliv nejasnosti, dotazy, problémy s vámi budou řešit a domlouvat s vámi  individuálně nejlepší  a nejbezpečnější způsob spolupráce.

Alexandra Bečvářová

Ředitelka Centra LIRA, z.ú.

[02.03.2021 | ]

Zpět na seznam zpráv

SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY

Sociálně aktivizační služby pro rodiny
s dětmi s poruchou autistického spektra
do 10 let.

FINANČNÍ PODPORA

Centrum LIRA získalo finanční podporu z EU na projekt "Zvýšení dostupnosti a zkvalitnění podmínek při poskytování služeb rané péče na území Libereckého a Královéhradeckého kraje".FACEBOOK
KONTAKT

Centrum LIRA, z.ú.
Matoušova 406
460 07 Liberec

Mobil: 724 400 832
Telefon: 485 109 564
E-mail: info(zavináč)centrumlira.cz

Facebook: Centrum LIRA, z.ú.

Pracoviště pro ambulantní programy
v Liberci:

Matoušova 453/21
Liberec, 460 07

Pracoviště pro ambulantní programy
v Hradci Králové:

Třída Edvarda Beneše 1549
Hradec Králové, 500 12

CHCETE NÁS PODPOŘIT?

Číslo účtu: 240844675/0300 (ČSOB)

FOTOGALERIE